Kontaktuppgifter

Personalen på Härjegårdar står alltid till tjänst om du har frågor eller behöver hjälp med något.

Våra ordinarie öppettider på kontoret är:

Vardagar kl 09.00 - 15.00 (lunch 12.00 - 13.15)

För att minska risken för spridning av coronavirus har vi nu kontoret öppet endast för bokade besök. Kontakta oss för att boka tid.

Telefon 0680 - 169 50 växel

E-post: info@harjegardar.se

Felanmälan: 0680 - 169 75 kl 09.00 - 12.00 eller via

Kontaktuppgifter

Namn

Titel

Telefon

E-post

Hans Heuser

VD

0680-169 69

hans.heuser@harjegardar.se

Anders Persson

Fastighetschef

0680-169 74

anders.persson@harjegardar.se

Barbro Långström

Ekonomichef

0680-169 56

barbro.langstrom@harjegardar.se

Marie Olofsson

Reception- och kundmottagning

0680-169 51

marie.olofsson@harjegardar.se

Maria Malmgren

Uthyrning

0680-169 60

09.00-12.00

maria.malmgren@harjegardar.se

Birgitta Andersson

Hyresadministration

0680-159 53

birgitta.andersson@harjegardar.se

Eva Kröjs

Fastighetsadministration

0680-169 68

eva.krojs@harjegardar.se

Emelie Murray

Kundtjänst, ledig

0680-169 52

emelie.murray@harjegardar.se

Martin Wåhlin-Kämpedal

Ekonomiassistent

0680-161 80

onsdagar

martin.wahlin-kampedal@herjedalen.se

Börje Wallin

Arbetsledare

0680-169 54

borje.wallin@harjegardar.se

Matti Niemelä


Bovärd / besiktningar

i Sveg, Lillhärdal

0680-169 57

matti.niemela@harjegardar.se

Anders Wermelin


Bovärd / besiktningar

Arbetsledare

Hede, Vemdalen, Funäsdalen

0684-168 58

anders.wermelin@harjegardar.se

Besöksadress kontoret i Sveg

Härjegårdar Fastighets AB
Fjällvägen 5   
842 32  SVEG

Postadress

Härjegårdar Fastighets AB
Box 40
842 21  SVEG

Publicerat av: Birgitta Andersson 2020-10-19