Kontaktuppgifter

Personalen på Härjegårdar står alltid till tjänst om du har frågor eller behöver hjälp med något.

Våra ordinarie öppettider på kontoret är:

Vardagar kl 09.00 - 15.00 (lunch 12.00 - 13.15)

För att minska risken för spridning av coronavirus har vi nu kontoret öppet endast för bokade besök. Kontakta oss för att boka tid.

Telefon 0680 - 169 50 växel

E-post: info@harjegardar.se

Felanmälan: 0680 - 169 75 kl 09.00 - 12.00

Kontaktuppgifter

Namn



Titel

Telefon

E-post

Hans Heuser



VD

0680-169 69

hans.heuser@harjegardar.se

Anders Persson



Fastighetschef

0680-169 74

anders.persson@harjegardar.se

Barbro Långström



Ekonomichef

0680-169 56

barbro.langstrom@harjegardar.se

Marie Olofsson



Reception- och kundmottagning

0680-169 51

marie.olofsson@harjegardar.se

Maria Malmgren



Uthyrning

0680-169 60

09.00-12.00

maria.malmgren@harjegardar.se

Birgitta Andersson



Hyresadministration

0680-169 53

birgitta.andersson@harjegardar.se

Eva Kröjs



Fastighetsadministration

0680-169 68

eva.krojs@harjegardar.se

Emelie Murray



Kundtjänst, ledig

0680-169 52

emelie.murray@harjegardar.se

Martin Wåhlin-Kämpedal



Ekonomiassistent

0680-161 80

onsdagar

martin.wahlin-kampedal@herjedalen.se

Börje Wallin



Arbetschef

0680-169 54

borje.wallin@harjegardar.se

Matti Niemelä



Bo-/lokalvärd, besiktningar Östra Sveg

076-139 94 58

matti.niemela@harjegardar.se

Jonas Strand



Bo-/lokalvärd, besiktningar Västra Sveg

073-088 36 10

jonas.strand@harjegardar.se

Mikael Åslund



Bo-/lokalvärd, besiktningar Hede

072-521 73 71

mikael.aslund@harjegardar.se

Per-Erik Johansson



Bo-/lokalvärd, besiktningar Funäsdalen

070-246 29 40

per-erik.johansson@harjegardar.se







Besöksadress kontoret i Sveg

Härjegårdar Fastighets AB
Fjällvägen 5   
842 32  SVEG

Postadress

Härjegårdar Fastighets AB
Box 40
842 21  SVEG

Publicerat av: Birgitta Andersson 2021-05-31